Joom!Fish config error: Default language is inactive!

Please check configuration, try to use first active language

2o Δημοτικό Σχολείο Καναλακίου

2o Δημοτικό Σχολείο Καναλακίου

There are no translations available.

Καλώς Ήρθατε στην ιστοσελίδα του Σχολείου μας.

Εκπαιδευτικοί, Γονείς και Μαθητές του 2ου Δημοτικού Σχολείου Καναλλακίου, με χαρά σας καλωσορίζουμε στην ιστοσελίδα του σχολείου μας. Το σχολείο μας υπάγεται στο  Γραφείο της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πρέβεζας, βρίσκεται στο Καναλλάκι, περιοχής Φαναρίου του Δήμου Πάργας.
     Ο ιστοχώρος αυτός δημιουργήθηκε με κύριο σκοπό να αποτελέσει πηγή ενημέρωσης σχετικά με την λειτουργία και τις δραστηριότητες του σχολείου μας. Μέσα από την ιστοσελίδα μας μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για το σχολείο μας και τον τρόπο λειτουργίας του, να παρακολουθήσετε τις δραστηριότητες και εκδηλώσεις μας.
     Ευελπιστούμε η ιστοσελίδα μας ν? αποτελέσει εργαλείο ενημέρωσης και δημιουργικής έκφρασης και μέσα από αυτήν οι σκέψεις και τα συναισθήματα των παιδιών να ταξιδέψουν πέρα από το χώρο του σχολείου.
     Στην ιστοσελίδα μας θα βρείτε εκπαιδευτικό υλικό για τους εκπαιδευτικούς και τους μαθητές, καθώς και προτάσεις για την αξιοποίηση των νέων τεχνολογιών.

Προβολή μεγαλύτερου χάρτη